OpenEdu aanwezig op HOlink 2026
OpenEdu is aanwezig op HOlink 2026 in Hotel Papendal. Tijdens deze tweedaagse conferentie voor het hoger onderwijs gaan we graag in gesprek over de toekomst van leren, onderwijslogistiek en open source leeromgevingen.
HOlink is de conferentie waar professionals uit het hoger onderwijs elkaar ontmoeten rond onderwijsondersteuning, informatievoorziening, studentenadministratie en de bredere onderwijsketen.
Op 4 en 5 juni 2026 komen onderwijsinstellingen, leveranciers en ketenpartners samen in Hotel Papendal in Arnhem om kennis te delen, ervaringen uit te wisselen en vooruit te kijken naar de toekomst van het hoger onderwijs.
Hotel Papendal
4 en 5 juni 2026
OpenEdu sluit daarop aan met een krachtige propositie:
Odoo™ Enterprise LXP + Moodle™ Premium
OpenEdu combineert Odoo™ Enterprise LXP met Moodle™ Premium tot één samenhangende open source leer- en organisatieomgeving. Daarmee brengen we het organiseren, aanbieden, volgen en beheren van leren samen in een platform dat schaalbaar, professioneel en betaalbaar is.
OpenEdu heeft jarenlang geïnvesteerd in de integratie tussen Odoo en Moodle. Daardoor ontstaat een oplossing waarin de kracht van het grootste open source LMS wordt gecombineerd met de brede mogelijkheden van Odoo. Denk aan websites, catalogi, distributie, events, mailings, campagnes, communities, inschrijvingen, externe doelgroepen, begeleiding en koppelingen met systemen zoals Osiris.
Waar Moodle™ Premium de plek is voor leren, didactiek, toetsing, content en begeleiding, zorgt Odoo™ Enterprise LXP voor overzicht, organisatie, communicatie en procesondersteuning. Zo ontstaat een omgeving waarin leren niet losstaat van de rest van de organisatie, maar onderdeel wordt van één samenhangend geheel.
Met Moodle™ Premium voegt OpenEdu bovendien krachtige uitbreidingen toe aan Moodle. Denk aan een configureerbaar thema, een cursusformaat met uitgebreide auteursmogelijkheden, rijke contentopmaak en mogelijkheden om leerinhoud professioneel te ontwikkelen, beheren en publiceren.
Tijdens HOlink presenteren we ook onze PDF-export. Daarmee kunnen organisaties cursusinhoud vanuit Moodle™ Premium omzetten naar professioneel vormgegeven PDF-publicaties. Dat maakt het mogelijk om lesmateriaal beter te borgen, studenten bijvoorbeeld proefschriften of publicaties te laten maken en eigen voorkanten of omslagen mee te nemen in de export. Zo blijft Moodle de centrale bron, terwijl dezelfde inhoud ook geschikt wordt voor print, archivering en publicatie.
OpenEdu ontwikkelt daarnaast samen met partners zoals SURF aan nieuwe mogelijkheden, waaronder koppelingen rond auteursrechtcontrole en edu sources. Daarmee bouwen we verder aan een open, toekomstbestendige en duurzame infrastructuur voor leren.
Tijdens HOlink praten we graag met je over:
- Odoo™ Enterprise LXP gecombineerd met Moodle™ Premium
- Open source leeromgevingen voor hoger onderwijs
- Koppelingen met Osiris en andere onderwijsapplicaties
- Events, mailings, communities en externe doelgroepen via Odoo
- Moodle als LMS én auteursomgeving
- PDF-export voor lesmateriaal, publicaties en borging
- Digitale autonomie, eigenaarschap en open standaarden
We zien je graag op HOlink 2026 in Hotel Papendal.
HOlink 2026
- 4 en 5 juni 2026
- Hotel Papendal, Arnhem
- Conferentie voor professionals in het hoger onderwijs, georganiseerd door DUO en Stichting Studielink.